Lehed

pühapäev, 30. mai 2010

Kirjeldame hooneid

Kaks slaidiesitlust mida ma kasutan hoonete kirjeldamiseks inglise keele tunnis.esmaspäev, 17. mai 2010

Analüüsi sõnavara

Vocabulary Profiler on vahend teksti sõnavara analüüsimiseks. Pärast teksti sisestamist saad teada, kui palju teksti sõnadest kuuluvad 1000 / 2000 enamkasutatavate või akadeemilise sõnavara hulka.

pühapäev, 16. mai 2010

Powerpoint

Enne, kui hakkame klassis esitlusi tegema, tuletan meelde ....

Virtuaalne muuseum- Kensingtoni palee

Siin on veel üks virtuaalne muuseum, Kensingtoni palee Londonis. Väikese seiklusliku mängu käigus saab tutvuda ajaloolise Kensingtoni paleega. Lehekülg on sobilik põhikoolile.

teisipäev, 11. mai 2010

Dokumentide tõlkimine

DocTranslator on uus vahend, millega saab tõlkida dokumente teistesse keeletesse. Translatorit on hea kasutada, sest ei ole vaja registreeruda. Tuleb minna DocTranslatori kodulehele, otsida arvutist fail, mida tõlkida vaja, seejärel valida, mis keelde tõlkida ning peaagu kohe saab tõlkefaili endale jälle arvutisse salvestada.
Töötab GoogleTranslate põhimõttel. On ainult natuke mugavam, sest säilib algdokumendi vorming.

Social Media Revolution

kolmapäev, 5. mai 2010

Geffrye muuseum

Geffrye muuseumi kodulehel saab virtuaalselt tutvuda Victoria-aegse majaga. Pärast majja sisenemist saab valida, millisesse tuppa siseneda ja kuulata tutvustust Victoria aja elu kohta.

http://www.geffrye-museum.org.uk/learning/walk-through-a-victorian-house/

Hispaania keel

Soovid ehk sellel suvel hispaania keelt õppida? Siis on õige hetk minna lingus.tv kodulehele. Sellel lehel on võimlik iseseisvalt hispaania keelet õppida läbi videote. Videod on kolmel erineval tasemel algajatest edasijõudnutele. Tundub olevat põnev!

laupäev, 1. mai 2010

Kogu tõde sõnapilvedest

Ettekanne Võrgustik Võrgutab seminaril 29.04.2010