Lehed

pühapäev, 8. jaanuar 2012

Learningchocolate sõnade õppimiseks

Learningchocolate lehel saab õppida inglise, japani, hiina ja hispaania keele sõnu. Sõnad on esitatud kategooriatena, neid on võimalik kuulata. Iga kategooria juures on harjutamiseks erinevaid ülesandeid- sobitamine, lünkade täitmine ning etteütlus.

esmaspäev, 2. jaanuar 2012

Uus aasta- mida ootab ajaveebi lugeja?

Hea ajaveebi lugeja Minu ajaveebi elus on algamas neljas aasta. Sooviksin küsida ajaveebi jälgijatelt- lugejatelt. Milliseid postitusi ootad? Milline oli eelmise aasta parim teema? Millistest teemadest ootaksid artikleid? Olen väga tänulik, kui leiad aega kommenteerida ja soovitusi anda. Tänades Meeri

Lessons on American Presidents

Veebilehekülg sisaldab tekste ja ülesandeid Ameerika presidentide kohta. Esmapilgul imehea- lugemistekstid, kuulamisülesanded, lugemisülesanded, diskussiooniküsimused. Kõike saab välja printida.

2011. aasta sõnades

Veel kaks artiklit, mis käsitlevad 2011. aasta sõnu. Kõiki neid täna lisatud artikleid planeerin ma kasutada esimeses uue aasta tunnis 11. klassis.

Electronic Village Online 2012

Täna algas registreerumine EVO 2012 aasta seminaridele. Soovitan soojalt osaleda. Vali endale sobiv töötuba ning osale. Osalemine on tasuta.


Millised uued sõnad jäävad kasutusse

New York Times'i artikkel sõnadest, mis ilmselt jäävad ka edaspidi kasutusse.

Sõnad, mida ei ole soovitav kasutada 2012. aastal

Artikkel sõnadest, mida ei ole soovitatav kasutada 2012. aastal.